• Gsm: +90(530) 308 06 73 - 74
  • Email: info@apexturkiye.com.tr
  • Çalışma Saatleri: 08:00-18:00

Hakkımızda

Hakkımızda

2000 yılında ER-KİM Makina olarak kurulan şirketimizin çalışmalarıyla APEX markası ile yola çıktık.

Kurulduğu günden beri sektörünün içerisinde, devamlı yeniliklerle ilerleme hedefinde bulunarak hizmet vermeye amaç edinmiş kadromuzla, bu sektörde ki eksiklere bünyesinde çözüm üretme ve geliştirme yolunda her gün bir adım daha ilerliyoruz.

Hem üretip, hem de tedarikçi firmalarla hızlı bir çalışma içerisinde kalitemizin herkesin hakkı olduğunu düşünerek dünyanın heryerine ulaşmaya gayret ediyoruz. Faaliyetlerimizin başlangıcı olan Bursa ilinden önce Türkiye’nin tüm bölgelerinde APEX markasını tanıttıktan sonra dünyanın önde gelen gelişmiş ülkelerinde de markamızı tanıtarak şubelerimizi açmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Ürünlerimizi araçlarınız için en yüksek teknolojik yıkama ve kuaför ekipmanları ile ilk bakıştan anlaşılacak üzere bir fark yaratacak temizlik detaylarını gözler önüne sermesi üzerine AR-GE çalışmalarımızı gün geçtikçe daha da arttırıyoruz. APEX ürünleri sizlerin ve firmanızın her daim müşterilerinizin vazgeçilmezi kalmanızı sağlamaktadır.

APEX Professional Car Care Systems Temizlik Ürünleri Otomobil, kamyon ve gemilerin, fırça veya süngerle ovmaya gerek kalmadan yıkanmasında kullanılır. Çok köpüren, yüzeyin tamamen köpükle kaplanmasını sağlayan ürünlerimiz aracınızı derinlemesine temizlerken, boyasına zarar vermez ve rengini korur.